Каберне - Органічна ферма "Ліхтенфельд"

Замовити продукцію +38-067-1328859
 0.00 €
МАГАЗИН

Питання по отриманню замовлення +38-096-1314758
МЕНЮ
<- ВХІД У МАГАЗИН
Перейти до контакту
Магазин
Сир “Каберне” (Ubriaco)”, назва якого захищена сертіфікатом PDO, – відноситься до групи сирів з “митою коркою”, тільки корка миється не сивороткой з сіллю, а віном. Наш сир оздоблюєтеся червоним віном каберне з власного виноградника. Найближчим аналогом сира є італійський “Ubriaco”. Смак сиру дуже складно передати словами. Це “вибух смаків в одному флаконі”. З сиром Каберне гарно смакує легке червоне вино та десерти. Дуже цікава історія виникнення цього сиру. У часи Першої Світової війни італійці з провінції Венето, які традиційно робили віно та сир, ховали від німецьких солдатів сир у виноградній пульпі з додаванням солі, щоб сир не зіпсувався. Потім, коли усім дуже сподобався результат з’явився сир Ubriaco. Друга назва Ubriaco - п'яний сир. Для виробництві сира "Каберне", я роблю розсол на основі віна сорту Каберне з власного виноградника та солі.
Сири ми виготовляємо виключно зі СВІЖОГО, НЕ пастеризованого, НЕ нормалізованого молока.
У сирах «Ліхтенфельд» не використовуються консерванти, рослинні жири і будь-які речовини, які не зазначені в складі!
Тому вся продукція ТМ «Ліхтенфельд» - це гарантія якості, абсолютної екологічної чистоти і тієї любові, яку ми в нього вкладаємо.
Склад: Незбиране молоко, закваска культур, натуральний сичужний фермент, сіль.
Термін придатності: Не більше шести місяців при температурі 2-4C.
(на справді більше, але при температурі 11С та при вологості повітря 95% ... та регулярним доглядом)
Тверді сири
Сир “Каберне” (Ubriaco)”, назва якого захищена сертіфікатом PDO, – відноситься до групи сирів з “митою коркою”, тільки корка миється не сивороткой з сіллю, а віном. Наш сир оздоблюєтеся червоним віном каберне з власного виноградника. Найближчим аналогом сира є італійський “Ubriaco”. Смак сиру дуже складно передати словами. Це “вибух смаків в одному флаконі”. З сиром Каберне гарно смакує легке червоне вино та десерти.
У наявності
37.00 ₴
Додати
Як замовити бажану кількість сиру:

Вартість кілограма сира складає 370 грн.
Одиниця, у віконці знизу, відповідає 100 гр. сиру.
Наприклад ви бажаєте отримати 800 грам.
Вам потрібно написати "8" у віконці, та натиснути зелену кнопку "додати".
У разі ускладнень - можете зробити замовлення по телефону +38-067-1328859
Про псування сирів:

Якщо коротко: такі сири не псуються у нашому звичайному розумінні.
Просте порівняння – варена ковбаса та Хамон мають різний строк придатності і потребують різних умов зберігання. Мій сир - це  Хамон з молока :)
Це працює дуже просто. Під час сквашування молока у сир додається потужна жива флора. Протягом дозрівання бактерії роблять з головки сиру свою домівку. А шо роблять з тими, хто лізе у чужу домівку? Їх вбивають. Але це не все. Під час тривалих переїздів спекою, мої корисні бактерії починають прискорено створювати свій мегаполіс у сирі. Сир входить у фазу "надзвукового" дозрівання. Якщо це до тижня – це не страшно, якщо більше – сир може перезріти до абсурду. І це зможу їсти тільки я, або такий самий збоченець ;)
Після отримання сирів не відкривайте вакуумну упаковку відразу! Покладіть пакунок у холодильник мінімум на 12 годин. Сир повинен "заспокоїтись". Зберігати сир потрібно у чомусь, що не дасть доступу кисню, щоб прилипло до сиру. Плівка або фольга, та звичайно холодильник.
Смачного вам усім!
Я роблю сир з любов’ю та задоволенням і сподіваюсь на взаємність ;)    
"Lichtenfeld" Inc. Copyright 2019. All rights reserved.
Задайте швидке запитання сировару:
Швидке запитання сировару:
 0.00 €
Назад до змісту