Каберне (Ubriaco) - Органічна ферма "Ліхтенфельд"

Перейти до контакту

Головне меню:

Каберне (Ubriaco)

Крамниця > Сири
 
Сир “Каберне” (Ubriaco)”, назва якого захищена сертіфікатом PDO, – відноситься до групи сирів з “митою коркою”, тільки корка миється не сивороткой з сіллю, а віном. Наш сир оздоблюєтеся червоним віном каберне з власного виноградника. Найближчим аналогом сира є італійський “Ubriaco”. Смак сиру дуже складно передати словами. Це “вибух смаків в одному флаконі”. З сиром Каберне гарно смакує легке червоне вино та десерти. Дуже цікава історія виникнення цього сиру. У часи Першої Світової війни італійці з провінції Венето, які традиційно робили віно та сир, ховали від німецьких солдатів сир у виноградній пульпі з додаванням солі, щоб сир не зіпсувався. Потім, коли усім дуже сподобався результат з’явився сир Ubriaco. Друга назва Ubriaco - п'яний сир. Для виробництві сира "Каберне", я роблю розсол на основі віна сорту Каберне з власного виноградника та солі.
 
 
Сири ми виготовляємо виключно зі СВІЖОГО, НЕ пастеризованого, НЕ нормалізованого молока.
У сирах «Ліхтенфельд» не використовуються консерванти, рослинні жири і будь-які речовини, які не зазначені в складі! Уся продукція ТМ «Ліхтенфельд» - це гарантія якості, абсолютної екологічної чистоти і тієї любові, яку ми в нього вкладаємо.
Склад: Незбиране молоко, закваска культур "Emmentaler ", натуральний сичужний фермент, сіль.
Термін придатності: Не більше шести місяців при температурі 2-4C. (на справді більше, але при температурі 11С та при вологості повітря 95% ... та регулярним доглядом)
 
Як замовити бажану кількість сиру:
 
Вартість кілограма сира складає 370 грн.
Одиниця, у віконці знизу, відповідає 100 гр. сиру.
 
Наприклад ви бажаєте отримати 800 грам.
 
Вам потрібно написати "8" у віконці, та натиснути кошик.
У разі ускладнень - можете зробити замовлення по телефону +380671328859
Обмежена кількість
Доступна оптова знижка Доступна оптова знижка
37 ₴ Додати
1. Про доставку.

Є два варіанти доставки продукції

- Для одеситів – кожну суботу я доставляю закази. Графік та шлях я кожного разу уточнюю на сторінці у Фейсбуці. Доставка в Одесу - безкоштовна.
Обмежень на мінімальний заказ – немає.

- Для гурманів з інших міст країни відправляю кур’єрськими службами: Інтайм та Нова Пошта.
Продукція запаковується у харчову плівку вакуумним пристроєм, тому витримує перевезення при кімнатній температурі не менше 10 діб.
Обмежень на мінімальний заказ – немає.

2. Смак.

У кафтового продукту, у межах навіть одного рецепту сира, смак буде різний. Тому що продукт «живий». Це як різниця смаків вина різних років у одного винороба. Тільки в мене це не роки, а дні. Смак головки залежить не тільки від рецептури, а і від витримки, пори року, від настрою та натхнення пастуха, від атмосферного тиску, багато від чого … і можливо від мого настрою :) Це штучна робота, це крафт, а не масмаркет. Тому кожна головка, навіть одного сорту, має свій колорит.

Я завжди готовий відповісти на ваші питання.
Дзвоніть, я хочу вдосконалюватися, мені потрібна ваша думка.
________________________________
З повагою.
Одександр Доброжанський.
0671328859
0949971207
 
 
"Lichtenfeld" Copyright 2018. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню