Чому "Ліхтенфельд" - Органічна ферма "Ліхтенфельд"

Перейти до контакту

Головне меню:

Чому "Ліхтенфельд"

Про нас
 
Перші питання, які виникає - чому «Ліхтефельд» і де це?

Ферма знаходиться в селі Кудрявка, Березівського району, Одеської області.
До початку минулого століття в цій місцевості жили німецькі колоністи і головний їх селище називався «Ліхтеньфельд».
Сьогодні сусіднє село має сучасну назву - «Яснопілля», що є прямим перекладом з німецької «Lichtenfeld».

Тепер про Кудрявку ... трохи сучасної історії.

На початку 90-х був масовий вихід німців з середньоазіатських республік колишнього Союзу. І уряд України прийняв пропозицію Німеччини про прийом і натуралізацію біженців в нашій Країні.
Україна надала землі для побудови німецьких селищ, а Федеральний Уряд фінансував будівництво будинків, інфраструктури і довгі роки допомагало німецьким переселенцям.
Кудрявка - один з таких нових селищ велика частина жителів якого - це етнічні німці.
Німецькі поселенці.
Ліхтенфельд, Кудрявка, Україна.
 
Наша місцевість - це родючі чорноземи, південне сонце і ... віддаленість від промислових зон, великих автострад і будь-яких техногенних об'єктів, які можуть отруювати навколишнє середовище.

З недоліків потрібно відзначити, що віддаленість від великих міст не дозволяє постачати швидкопсувні продукти на столи споживачів, тому ми орієнтуємося на виробництво продукції тривалого зберігання. Сири, вино, копченості, мед, консервації та лікувальні чаї. Тобто продукти, яки анітрохи не втрачають властивості при тривалому зберіганні, а що стосується сиру і вина тільки покращують свої смакові якості.

 
Ми вивчаємо досвід не тільки наших предків, а й світовий досвід виробництва екологічно чистих продуктів харчування виключно ручним засобом.

У нашої продукції не застосовується, і ніколи не будуть застосовуватися промислові методи переробки, виробництва і консервації продуктів харчування.
Сири ми виготовляємо виключно з СВІЖОГО, НЕ пастеризованого, НЕ нормалізованого молока.
У сирах «Ліхтенфельж» не використовуються ніякі консерванти, рослинні жири і будь-які речовини, які не зазначені в складі!
Тому вся продукція ТМ «Ліхтенфельд» - це гарантія якості, абсолютної екологічної чистоти і тієї любові, які ми в неї вкладаємо.

Дозвольте собі справжнє.
Мапа.Ліхтенфельд, Кудрявка, Україна.
 
"Lichtenfeld" Copyright 2018. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню